آراد برندینگ
خانه / حبه عناب شاینا / فروش محصولات شرکت حبه عناب شاینا

فروش محصولات شرکت حبه عناب شاینا

فروش محصولات شرکت حبه عناب شاینا از طریق وب سایت های اینترنتی مختلفی به خصوص سایت حبه عناب شاینا در حال انجام است و می‌توان از طریق آن محصولات حبه عناب را خریداری کرد معمولا از طریق وب سایت های اینترنتی می توان به صورت مستقیم و با واسطه کمتر محصولات مختلف را خریداری کرده که در ادامه به آن می پردازیم.محصولات حبه عناب

محصولات حبه عناب

امروزه پیشرفت تکنولوژی شرایطی را به وجود آورده است که می توان با علم روز فرآورده های بسیار زیادی از محصولات مختلف به خصوص محصولات کشاورزی تولید کرد و ارزش افزوده آن ها را بیشتر نمود که هم به نفع کشاورز و هم به نفع خریدار است.

حبه عناب از جمله محصولاتی است که توسط شرکت عناب سازان شاینا شرق تولید شد و در حال حاضر معروف ترین و مهمترین فرآورده از میوه عناب می باشد که در استان خراسان جنوبی و شهر بیرجند تولید می گردد.

محصولات حبه عناب گستردگی زیادی دارد به طور مثال عناب حبه ای در ۱۳ طعم مختلف تولید می شود و مسئولین کارخانه شانا این محصول را علاوه بر اینکه به صورت فله ای به فروش می‌رسانند در سه نوع بسته بندی کوچک متوسط و بزرگ که به ترتیب وزن هایی از ۱۷۵ گرم ۵۰۰ گرم و ۱۰۰۰ گرم را دارد به فروش می‌رسانند.محصولات حبه عناب

لیست قیمت محصولات شرکت شاینا

کارخانه شاینا علاوه بر تولید محصولات حبه عناب ، فراورده های دیگری از عناب ازجمله دمنوش عناب و دمنوش هسته عناب را تولید می‌کند که توانسته است با تبلیغات مناسب این محصولات را به خوبی در بازارهای مختلف کشور به فروش برساند.

محصولات شرکت شاینا دارای قیمت های مختلفی هستند که مسئولین کارخانه شاینا برای اینکه در امر خرید و فروش محصولات آنها چند قیمتی به وجود نیاید اقدام به اعلام سه نوع قیمت کرده‌اند که نمایندگی ها با قیمت نمایندگی محصولات را خریداری می کند و با قیمت فروشگاهی به مغازه‌ها به فروش می‌رسانند و مغازه دارها با قیمت مصرف کننده به خریدار نهایی به فروش می رسانند.

در ادامه لیست کامل قیمت محصولات کارخانه شاینا از جمله قیمت انواع حبه عناب قیمت دمنوش ها و قیمت پودر ها آورده شده است که می‌توانید آن را در لیست زیر مشاهده کنید.قیمت حبه عناب شاینا

فروش محصولات کارخانه شاینا

محصولات کارخانه شاینا از روش‌های مختلف به فروش می‌رسد که می‌توان با توجه به آنها برای خرید انواع محصولات حبه عناب اقدام کرد.

برای خرید محصولات شرکت عناب سازان شاینا شرق می‌توانیم به نمایندگی های فروش این محصولات در شهرهای مختلف به خصوص شهرهای پرجمعیت تر از جمله تهران مشهد و اصفهان مراجعه کنیم.

علاوه بر مراجعه حضوری در حال حاضر می توانیم از طریق وب سایت های اینترنتی مختلف و سایت حبه عناب شاینا انواع محصولات این کارخانه را خریداری کنیم.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
اسماعیل وحدتی زاده
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09157214655
کانال تلگرام: armisnuts@
اینستاگرام: armisnuts
پست الکترونیکی: armisnuts@gmail.com

مطلب پیشنهادی

حبه ی عناب شاینا

خرید حبه ی عناب شاینا با طعم های مختلف

خرید حبه ی عناب شاینا با طعم های مختلف امکان پذیر می باشد چرا که …

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید