آراد برندینگ
خانه / عناب / بزرگترین مرکز خرید عناب درشت

بزرگترین مرکز خرید عناب درشت

بزرگترین مرکز خرید عناب درشت آماده عرضه درجه یک ترین نوع عناب می باشد. عناب میوه ای با قدمت بسیار است که از گونه های مختلفی برخوردار است که از آن به عنوان خرمای چینی هم یاد می شود.

بزرگترین مرکز خرید عناب درشت

گردش خون خود را با عناب تنظیم کنید

گردش خون خود را با عناب تنظیم کنید عناب میوه ای شبیه به خرما است که آن را هم به صورت تازه استفاده می کنند و هم به صورت خشک شده. از خشک شده آن بیشتر برای دمنوش ها استفاده می شود. طبیبان سنتی مصرف عناب به صورت خشک شده و تازه بسیار توصیه می کنند.

دلیل این سفارش خواص بسیاری است که در آن گنجانده شده است که در این بخش می خواهیم به طور اختصاصی به یکی از آن ها یعنی تنظیم گردش خون اشاره کنیم.

عناب سرشار از آهن است، ذخیره آهن مناسب در خون جریان خون را بهبود می بخشد، به همین دلیل مصرف خوراکی هایی که حاوی آهن هستند می توانند کمک کننده باشند که عناب جزو این خوراکی ها می باشد.

علاوه بر این فسفر هم ماده ای مهم است که به تکثیر گلبول های قرمز خون کمک می کند.

غذایی که می خورید بعد از تبدیل شدن ملکول های قابل جذب وارد خون می شوند تا از طریق شریان های خونی به بخش های مختلف بدن راه پیدا کنند تا در نهایت تولید انرژی صورت بگیرد، پس اگر جریان خون به درستی صورت نگیرد اولین نشانه ای که حس خواهید کرد کم انرژی بودن است.

همانطور که اشاره شد عناب سبز یا قرمز به دلیل آن که سرشار از آهن و فسفر است که هنگام ورود به خون کمک می کند جریان خون به سرعت به اندام های مختلف برود در نتیجه انرژی کافی برای انجام فعالیت های روزانه خود را خواهید داشت.

بررسی قیمت خرید عناب درشت

بررسی قیمت خرید عناب درشت قیمت گذاری به روی محصول یکی از فرایند های مهمی است که تاثیر پذیر از عوامل مختلفی می باشد. برای آن که قیمت هر کیلو عناب تعیین گردد موارد زیر مورد بررسی قرار می گیرند:

  • اندازه میوه
  • رنگ
  • کیفیت بافت
  • نحوه بسته بندی

عناب درشت به دلیل اندازه ای که دارد در دسته محصولات صادراتی قرار می گیرد که آمادگی ارسال به کشورهای همسایه را دارد. و همین ویژگی قیمت آن را نسبت به عناب ریز متفاوت کرده است. فاکتور بعدی رنگ است. عناب سبز به دلیل آن که فرایند رشد را کامل نگذرانده و زود چیده شده است قیمت پایین تری نسبت به عناب رسیده دارد.

در کل میوه عناب درجه یک محصولی است که از ویژگی هایی چون درشتی، رنگ قهوه ای و بافت منسجم برخوردار است و به صورت فله و بسته بندی قابل عرضه می باشد. فرصت خرید این محصول از طریق همین سایت امکان پذیر است.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
اسماعیل وحدتی زاده
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09157214655
کانال تلگرام: armisnuts@
اینستاگرام: armisnuts
پست الکترونیکی: armisnuts@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش عناب مشهد

مرکز فروش عمده عناب در مشهد

مرکز فروش عمده عناب در مشهد بهترین محل در این شهر برای ثبت سفارش عمده …

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید