آراد برندینگ
خانه / عناب / سایت فروش انواع عناب در ایران

سایت فروش انواع عناب در ایران

سایت فروش انواع عناب در ایران یکی دو تا نیست و سایت های مختلفی هستند که انواع عناب ایرانی را به بازار عرضه می کنند. قیمت خرید عناب از سایت فروش عناب بسته به این که آن شرکت چقدر توانایی تامین عناب بدون واسطه را دارد متفاوت می باشد.سایت فروش عناب

انواع عناب ایرانی

عناب یکی از محصولات کشاورزی در استان خراسان جنوبی می باشد. تقریبا در تمام مناطق ایران عناب کشت می شود اما با توجه به اینکه بیش از ۹۸ درصد عناب کشور در این استان تولید می شود عناب را با نام بیرجند می شناسند.

عناب از گروه میوه هاست و اندازه ای در حد یک زیتون دارد و یک هسته خرمایی شکل هم در وسط آن وجود دارد.

در ایران و بخصوص در باغات بیرجند و قاینات انواع عناب کاشت می شود. عناب را بر اساس ظاهر و اندازه آن دسته بندی می کنند به طوری که عناب های ریز را عناب دارویی و دمنوشی می نامند و به عناب های درشت تر را عناب آجیلی گفته می شود.سایت فروش عناب

سایت فروش عناب

فضای اینترنت فرصتی را مهیا کرده است تا از این طریق بتوان کسب و کاری را راه اندازی کرد. تقریبا هیچ محصولی وجود ندارد که در اینترنت و فضای مجازی سایتی برای فروش آن وجود نداشته باشد.

عناب نیز از این قضیه جدا نیست و سایت های زیادی وجود دارند که عناب را به صورت آنلاین به فروش می رسانند. سایت فروش عناب این امکان را می دهد که به راحتی و از هر کجای ایران و جهان بتوان خرید خود را انجام داد.
سایت فروش عناب

خرید اینترنتی عناب

در سال های گذشته به دلیل پیشرفت تکنولوژی شاهد رشد خرید و فروش اینترنتی عناب بوده ایم.
عناب در فضای اینترنت به دو صورت تازه و خشک به فروش می رسد. عناب تازه به دلیل ماندگاری کم آن فقط در فصل برداشت عناب تازه به فروش می رسد.

ولی عناب خشک این امکان را به ما می دهد تا در هر فصلی از سال بتوان آن را خرید و فروش کرد. خرید اینترنتی عناب تازه بیشتر در شهر هایی مثل تهران و مشهد انجام می شود و مشتریان خاص خود را دارد.سایت فروش عناب

مزایا و معایب خرید اینترنتی

خرید آنلاین هر محصولی در فضای اینترنت مزایا و معایب خاص خود را دارد. از جمله مزایای خرید اینترنتی دسترسی راحت و سریع به تامیین کننده می باشد. علاوه بر این می توان به تامین کنندگان متعددی دست پیدا کرد و بسته به شرایط و خدماتی که دارند خرید خود را انجام داد.

در خرید اینترنتی واسطه ها از بین می روند و می توان به تامین کننده دست اول هر محصولی دست یافت.

با وجود مزایای متعدد نباید از معایب خرید اینترنتی نیز قافل شد. در خرید اینترنتی به راحتی نمی توان اعتماد کرد و کلاه برداری هایی هم در این فضا وجود دارد که برای برطرف کردن این مشکل باید از شرکت های با برند معروف خرید خود را انجام داد.

همچنین از دیگر معایب خرید آنلاین می توان به این نکته اشاره کرد که در این نوع خرید احتمال اینکه محصول مورد نظر ما از درجه کیفی پایینی برخوردار باشد وجود دارد چرا که ما اصل محصول را نمی بینیم و فقط به چندتا عکس بسنده می شود.سایت فروش عناب

قیمت انواع عناب ایرانی

عناب ها با توجه به ریز و درشتی و کیفیتی که دارند قیمت گذاری می شوند به طوری که هر چقدر که عناب درشت تر باشد قیمتش نیز بیشتر است.

قیمت هر کیلو عناب خشک درجه یک در بیرجند در سال گذشته در حدود ۳۵۰۰۰ تومان به بالا بود.
قیمت عناب تازه نیز از ۱۵۰۰۰ تا ۲۰۰۰۰ تومان متغییر بود. لازم به ذکر است که قیمت عناب در شهر های مختلف متفاوت است که یکی از دلایل وجود واسطه ها در این بین می باشد.

لذا ما در مجموعه آرمیس به شما پیشنهاد می کنیم تا با خرید اینترنتی از سایت فروش عناب ، از قیمت عناب در شهر های خراسان جنوبی بهرمند شوید و واسطه ها را با این کار خود حذف کنید.

در ادامه به طور حدودی به برخی از قیمت های عناب اشاره میکنیم.
لازم به ذکر است به علت تغییرات زیاد در قیمت این محصول نمی توان قیمت دقیق را در سایت فروش عناب آورد لذا برای اطلاع از قیمت دقیق انواع عناب و دریافت ویدئو مربوط به هر کدام با ما در تماس باشید.

قیمت انواع عناب

قیمت انواع عناب

 • عناب ریز دارویی: ۸ تا ۱۰ هزار تومان
 • ریز روشن (صاف و بدون چروک): ۱۴ تا ۱۶ هزار تومان
 • ریز جگری: ۱۵ تا ۱۷ هزار تومان
 • عناب وسط روشن: ۲۰ تا ۲۲ هزار تومان
 • بار وسط جگری: ۲۱ تا ۲۳ هزار تومان
 • عناب مخلوط (جگری و روشن): ۲۴ تا ۲۶ هزار تومان
 • درشت معمولی روشن: ۳۲ تا ۳۴ هزار تومان
 • درشت جگری معمولی: ۳۴ تا ۳۶ هزار تومان
 • درشت درجه ۱ نوع روشن: هر کیلو حدود ۵۰ تا ۵۵ هزار تومان
 • درشت درجه یک نوع جگری: کیلویی ۵۵ تا ۶۰ هزار تومان
 • بار صادراتی: هر کیلو حدود ۶۰ تا ۶۵ هزار تومان

سایت فروش عناب

منظور از عناب جگری و روشن چیست؟

در قسمت قبل قیمت انواع عناب جگری و روشن به طور حدودی بیان شد. حال شاید برایتان سوال پیش بیاید که عناب جگری و عناب روشن چه نوع عنابی هست و چه تفاوت هایی دارند؟

عناب بر اساس نوع درخت، شرایط آب و هوایی منطقه کشت عناب، نوع آب (شیرین یا شور) و… به دو نوع عناب جگری و عناب روشن تقسیم می شود.

 • عناب جگری هسته ریزتری نسبت به نوع روشن دارد ( عناب روشن هسته درشت و عناب جگری هسته ریز است)
 • علاوه بر این نوع جگری شیرین تر از نوع دیگر است ( عناب روشن متمایل به ترش است)
 • عناب جگری مغز سفید و توپر است در حالی که نوع روشن تو پر نیست
 • از نظر ظاهری عناب روشن بهتر است (چروک نوع جگری بیشتر از نوع روشن است)سایت فروش عناب

تولیدکنندگان عناب در ایران

برای خرید هر محصولی خوب است که بتوانیم به تولید کننده آن دست پیدا کنیم. چرا که می توانیم از قیمت پایین تری در خرید آن محصول بهرمند شویم.

محصولات کشاورزی از آن دسته از محصولات هستند که واسطه ها نقش مهمی در تایین قیمت تمام شده آن دارند.

تولییدکنندگان اصلی عناب در ایران کشاورزان بومی خراسان جنوبی هستند که با زحمات فراوان عناب درجه یکی را وارد بازار می کنند.
خرید اینترنتی این امکان را می دهد تا بتوان به تولیدکنندگان اصلی هر محصولی دست یافت.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
اسماعیل وحدتی زاده
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09157214655
کانال تلگرام: armisnuts@
اینستاگرام: armisnuts
پست الکترونیکی: armisnuts@gmail.com

مطلب پیشنهادی

تولید کنندگان عناب

لیست تولید کنندگان عناب صادراتی ایران

لیست تولید کنندگان عناب صادراتی ایران به ما کمک می‌کند تا بتوانیم به راحتی با …

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید