آراد برندینگ
خانه / حبه عناب شاینا / صادرکنندگان حبه عناب شاینا شرقی

صادرکنندگان حبه عناب شاینا شرقی

صادرکنندگان حبه عناب شاینا شرقی با شروع فعالیت در این زمینه توانسته‌اند آمار صادرات حبه عناب را به طور قابل توجهی افزایش دهند چراکه این صادرکنندگان با تلاش همه‌جانبه خود حبه عناب شاینا شرقی را نقاط مختلفی صادر می کنند. جالب توجه است که گستردگی توزیع حبه عناب این صادرکنندگان موجب رونق بخشیدن به بازار خرید و فروش حبه عناب و همچنین برطرف شدن نیاز مشتریان در این زمینه شده است.

صادرکنندگان حبه عناب شاینا شرقی

طریقه مصرف عناب برای سرماخوردگی

طریقه  مصرف عناب برای سرماخوردگی عناب یکی از میوه های پرخاصیت است که از آهن، منیزیم، سدیم، پتاسیم، کلسیم و… برخوردار است. عناب یکی از بهترین میوه‌ها برای درمان سرفه و سرماخوردگی است چراکه لعاب بالایی دارد و موجب نرم کردن سینه می شود.

رنگ پوست عناب قرمز تیره بوده و شکل ظاهری آن شبیه به خرما است و به صورت خام، خشک شده و دمنوش مصرف می شود.

یکی از بهترین روشهای مصرف عناب برای سرماخوردگی تهیه دمنوش آن می باشد. با جوشاندن عناب آب غلیظی از آن به دست می آید که سینه را نرم می کند و خاصیت ضد التهابی آن موجب درمان سرماخوردگی می شود.

جهت تهیه دمنوش عناب مقدار کمی ریشه تازه زنجبیل، دارچین و ۱۰ الی ۲۰ عدد عناب را داخل قوری بیندازید و در آن آب بریزید و اجازه دهید تا به خوبی دم بکشد و سپس آن را مصرف کنید. مدت زمان دم کشیدن دمنوش عناب تقریباً ۱۰ دقیقه می باشد.

همچنین شما می توانید دمنوش عناب را به تنها و بدون هیچ گیاه افزودنی تهیه کرده و استفاده کنید.

با مصرف دمنوش عناب می توانید سرما خوردگی خود را بهبود بخشیده و آن را درمان کنید؛ البته باید اشاره کنیم که مصرف دمنوش عناب برای خانم های باردار توصیه نمی شود.

موارد تأثیرگذار بر قیمت حبه عناب شاینا شرقی

موارد تأثیرگذار بر قیمت حبه عناب شاینا شرقی موارد مختلفی بر قیمت حبه عناب ایرانی شاینا شرقی تاثیر می گذارد که یکی از این موارد میزان حمایت از تولیدکننده آن می باشد. اگر از تولیدکننده حبه عناب کوهی شاینا حمایت شود در نهایت تولیدکننده تولید و توزیع خود را افزایش می دهد و نیاز بازار در این زمینه برطرف می شود. هنگامی که نیاز بازار در زمینه حبه عناب برطرف شود قیمت آن هم کاهش می یابد.

از دیگر موارد موثر بر قیمت حبه عناب می توانیم به روش فروش آن هم اشاره کنیم. همانطور که مطلع هستید روش های مختلفی برای صادر کردن حبه عناب وجود دارد اما یکی از به صرفه‌ترین روش توزیع حبه عناب، توزیع اینترنتی این محصول می باشد چراکه از طریق سایت اینترنتی تولیدکننده و فروشنده می توانند با صرف هزینه‌ی کمی اقدام به توزیع و صادرات حبه عناب کنند و در نهایت با وجود این روش قیمت حبه عناب کاهش می یابد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
اسماعیل وحدتی زاده
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09157214655
کانال تلگرام: armisnuts@
اینستاگرام: armisnuts
پست الکترونیکی: armisnuts@gmail.com

مطلب پیشنهادی

حبه ی عناب شاینا

خرید حبه ی عناب شاینا با طعم های مختلف

خرید حبه ی عناب شاینا با طعم های مختلف امکان پذیر می باشد چرا که …

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید