آراد برندینگ
خانه / عناب درشت / فروش عمده عناب درشت در سال ۱۴۰۰

فروش عمده عناب درشت در سال ۱۴۰۰

فروش عمده عناب درشت در سال ۱۴۰۰ با قیمت ارزان و به صرفه برای خریداران عناب از سوی کشت و صنعت آرمیس در حال انجام می باشد. خرید عناب درشت بیرجند از سوی خشکبار فروشی ها و عاملان پخش در شهر های مختلف به صورت عمده صورت می گیرد از این رو برای به دشت آوردن قیمت عناب بزرگ می توان به این مراکز مراجعه کرد.عناب درشت

آشنایی با عناب درشت

عناب یک محصول باغی می باشد که اندازه آن در قیمت تمام شده این محصول بسیار حائز اهمیت می باشد به طوری که هر چقدر عناب اندازه درشتری باشد قیمت آن گرانتر خواهد بود از این رو کشاورزان پیوسته به دنبال نهال های پیوندی که محصول درشت تری دارند هستند.

در درشتی عناب علاوه بر نوع درخت، شرایط آبیاری و کودهی نیز از اهمیت بسیار بالایی برخوردار می باشد به طوری که هر چقدر عناب آبیاری مناسب تر و کودهی بهتری داشته باشد اندازه آن بزرگ تر خواهد شد.

این نوع از عناب به دلیل اتدازه درشتی که دارد برای مصرف آجیلی بسیار مناسب می باشد از این رو عطاری های زیادی آن را به عنوان عناب آجیلی به فروش می رسانند.عناب درشت

قیمت عناب درشت در سال ۱۴۰۰

قیمت عناب در سال ۹۹ افت و خیز های زیادی داشت که باعث شده بود کشاورزان و فروشندگان عناب نتوانند به راحتی قیمت ثابتی برای آن در نظر بگیرند. قیمت عناب آجیلی درشت در سال گذشته در حدود ۵۰ تا ۶۰ هزار تومان بود که از ابتدا تا انتهای فصل روند افزایشی ای به خود گرفته بود.

اما در سال ۱۴۰۰ قیمت عناب بستگی به میزان برداشت این محصول دارد.
پیش بینی می شود در سال ۴۰۰ بیش از ۷۰۰۰ تن عناب از باغات استان خراسان جنوبی برداشت شود که بر اساس این موضوع احتمال می رود عناب درشت در سال ۱۴۰۰ تغییر زیادی با ارزش آن در سال گذشته نداشته باشد.عناب درشت

فروش عمده عناب درشت در سال جدید

فروش عمده عناب درشت در سال جدید از سوی مراکز متعددی در شهرهای مختلف کشور صورت می گیرد به عنوان مثال در مشهد بازار مولوی و مصلی از اصلی تری محل های پخش عمده عناب به حساب می آیند.

در سال پیش رو که آغاز آن با کرونا همراه بود خرید اینترنتی عناب رونق چشم گیری داشت چرا که با خوابیدن کسب و کارهای سنتی مردم برای بدست آوردن نیاز های خود به فضای مجازی و وب سایت های اینترنتی رو آوردند.

برای خرید عمده عناب در سال ۱۴۰۰ می توانید با کارشناسان فروش مجموعه ما در ارتباط باشید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
اسماعیل وحدتی زاده
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09157214655
کانال تلگرام: armisnuts@
اینستاگرام: armisnuts
پست الکترونیکی: armisnuts@gmail.com

مطلب پیشنهادی

عناب درشت

سفارش عمده انواع عناب درشت در تهران

سفارش عمده انواع عناب درشت در تهران از روش های مختلف امکان پذیر می باشد …

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید