آراد برندینگ
خانه / عناب قائنات / فروش عناب قائنات | قیمت هر کیلو عناب در قاین

فروش عناب قائنات | قیمت هر کیلو عناب در قاین

فروش عناب قائنات یا قاینات از طریق سایت اینترنتی کشت و صنعت آرمیس با قیمت بسیار مناسبی انجام می شود. قیمت هر کیلو عناب در قاین با توجه به اندازه و کیفیتی که دارد دستخوش تغییرات زیادی است. برای خرید انواع عناب قاین می توانید از طریق همین سایت با کارشناسان فروش ما در ارتباط باشید.فروش عناب قائنات

آشنایی با عناب قاین

قاین یکی از شهر های خراسان جنوبی است که بعد از بیرجند دومین شهر مهم این استان به حساب می آید. معمولا قائن با زعفران و زرشک فوق العاده خوبی که دارد شناخته می شود چرا که قطب تولید زرشک و زعفران در کشور شهرستان قاینات است.

علاوه بر این دو محصول کشاورزان قاینی مشغول به کشت عناب نیز هستند که با توجه به سازگاری عناب با آب و هوای قاین، باغات زیادی از عناب در این منطقه قرار دارد.

عناب های قاین با توجه به آب و هوای این شهر اکثرا از نوع روشن هستند که هسته نسبتا درشت تری نسبت به عناب جگری دارند.

در قاین سالانه چند صد تن عناب برداشت می شود که اکثرا به شهر های تهران و مشهد ارسال می گردد.فروش عناب قائنات

فروش عناب قائنات

فروش عناب قائنات توسط مراکز متعددی در کل کشور انجام می شود که این محصول را در کنار زعفران و زرشک قاین به فروش می رسانند.

علاوه بر این محل ها، فروش عناب قائنات از طریق وب سایت های اینترنتی فروش انواع عناب انجام می شود که می توان بعد از استعلام قیمت عناب از سایت های مختلف مناسب ترین ان را خریداری کرد.

با این که عناب های قاین به شهر های مختلف کشور ارسال می شود اما از انجایی که همه عناب را با اسم بیرجند میشناسند، کمتر کسی اسمی از قاین برای فروش عناب می برد و اکثرا به اسم عناب بیرجند فروخته می شود.فروش عناب قائنات

قیمت عناب در بازار قاین

بازار قاین یکی از بزرگترین بازار ها برای فروش محصولات استراتژیک استان خراسان جنوبی است به طوری که در اکثر خشکبار فروشی های این شهر می توان شاهد فروش سه محصول عناب، زرشک و زعفران باشیم.

بازار عناب قاین مربوط به اطراف میدان امام در این شهر و خیابان های مجاور مسجد جامع می باشد به طوری که برای خرید عناب از قاین لازم است به این محل ها مراجعه کرد.

قیمت هر کیلو عناب در قاین از ریز تا درشت دستچین در حدود ۱۰ تا ۱۰۰ هزار تومان متغییر است که می توان بر اساس نحوه مصرف خود هر کدام از آن ها را خریدای نمود.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
اسماعیل وحدتی زاده
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09157214655
کانال تلگرام: armisnuts@
اینستاگرام: armisnuts
پست الکترونیکی: armisnuts@gmail.com

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید