آراد برندینگ
خانه / عناب / مرکز خرید و فروش عناب در کرج

مرکز خرید و فروش عناب در کرج

مرکز خرید و فروش عناب در کرج در مرکز استان البرز توانستن است بخش زیادی از عناب های مورد نیاز توسط خشکبار فروشی ها و سایر مراکز این استان و شهر کرج را تامین کند. تعداد مراکز خرید و فروش عناب کرج به نسبت جمعیت این شهر در نظر گرفته شده است به طوری که این تعداد در نقاط مختلف این شهر متفاوت است.فروش عناب کرج

بازار عناب کرج

کرج به عنوان مرکز استان البرز یکی از پرجمعیت ترین شهرهای ایران به حساب می‌آید و به واسطه نزدیکی به پایتخت کشور از نظر صنعتی و دیگر موارد رشد قابل توجهی داشته است.

اکثر محصولات کشاورزی در این استان بازار به نسبت خوبی دارد و با توجه به اینکه کرج معمولاً تولید کننده محصول خاصی نیست اکثراً خشکبار ها و سایر محصولات مورد نیاز خود را از سایر استان ها وارد می کند.

یکی از محصولاتی که در بازار کرج طرفداران زیادی دارد عناب می باشد به طوری که میزان خرید و فروش عناب در این شهر نشان داده است فروش عناب کرج رونق بسیار خوبی دارد.

بازار عناب کرج از مهر ماه و همزمان با برداشت عناب در استان خراسان جنوبی و شهر بیرجند رونق می‌گیرد و با توجه به این که عمدتاً عناب‌ را در فصل سرما استفاده می‌کنند خرید و فروش این محصول در شش ماه دوم سال بسیار پررونق تر از ۶ ماه اول سال می باشد.فروش عناب کرج

مرکز خرید عناب در کرج

در کرج با توجه به اینکه یکی از شهرهای بسیار پر رونق لحاظ اقتصادی به حساب می‌آید و مراکز زیادی برای خرید محصولات کشاورزی متفاوت وجود دارد به طوری که افراد بسیار زیادی از جمله کشاورزان و واسطه ها محصولات کشاورزی را از استان های تولید شده خریداری کرده و مرکز خرید آن در کرج می آورند تا به واسطه این کار به سود برسند.

مرکز خرید عناب در کرج نیز یکی از مراکزی است که این محصول را از کشاورزان و دیگر افراد خریداری می کند تا بتواند آن را در شهر کرج و شهرهای اطراف آن پخش کند.

با توجه به این که فاصله کرج تا مرکز تولید عناب ایرانی خراسان جنوبی به نسبت زیاد است هزینه‌های حمل و نقل و وجود واسطه ها در این میان باعث شده است قیمت عناب در کرج نسبت به قیمت آن در بیرجند افزایش داشته باشد.فروش عناب کرج

فروش عناب در کرج

فروش عناب در کرج با توجه به اینکه جمعیت بالای دارد و علاقه‌مندان به عناب در این شهر زیاد است از رونق بسیار خوبی برخوردار است.

فروشندگان عناب در کرج معمولاً خشکبار فروشی ها عطاری ها و کاسبان کنار جاده ها می باشد که با خرید مستقیم عناب از بیرجند و یا خرید از مرکز فروش عناب در کرج آن را به حاشیه سود جزئی به فروش می رسانند.

 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
اسماعیل وحدتی زاده
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09157214655
کانال تلگرام: armisnuts@
اینستاگرام: armisnuts
پست الکترونیکی: armisnuts@gmail.com

مطلب پیشنهادی

تولید کنندگان عناب

لیست تولید کنندگان عناب صادراتی ایران

لیست تولید کنندگان عناب صادراتی ایران به ما کمک می‌کند تا بتوانیم به راحتی با …

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید