آراد برندینگ
خانه / عناب تازه / مرکز فروش عناب تازه در تهران

مرکز فروش عناب تازه در تهران

مرکز فروش عناب تازه در تهران و کرج با خرید عمده عناب از بیرجند آن را در بازار های این کلان شهر ها توزیع می کند. در این مراکز می توان بهترین عناب ایران را با قیمت ارزان خریداری نمود. قیمت هر کیلو عناب تازه در بازار تهران و استان البرز با توجه به کیفیت و اندازه عناب تعیین می شود که در ادامه به این موضوع خواهیم پرداخت.عناب تازه

عناب تازه در چه فصلی است

عناب در حالت تازه سطح صاف و براقی دارد و رنگ آن قرمز روشن به همراه لک های سبز رنگ بر روی سطح آن می باشد.
این نوع عناب که عمدتا به خاطر طعم فوق العاده ای که دارد، مورد توجه افراد زیادی در سراسر کشور می باشد که هر ساله با شروع فصل برداشت عناب تر در بیرجند برای خرید آن اقدام می کنند.

فصل برداشت این نوع عناب در استان خراسان جنوبی از اوایل مرداد ماه در مناطق گرمسیر استان شروع می شود و تا پایان شهریور ادامه دارد. بعد از آن عناب از حالت تازه خارج می شود و کم کم شروع به خشک شدن می کند.
عناب تازه

قیمت عناب تازه در تهران

بازار تهران یکی از اصلی ترین محل ها برای فروش محصولات کشاورزی سراسر ایران می باشد چرا که هم جمعیت مصرف کننده بالایی دارد و هم قطب اقتصاد کشور است به طوری که بازار ها و مراکز پخش عمده ای در این شهر قرار دارد و این مراکز راهی برای پخش محصولات به سراسر کشور می باشند.

محصولات خراسان جنوبی یعنی عناب، زرشک و زعفران نیز در کنار سایر محصولات کشاورزی در تهران بازار بسیار خوبی دارد. عناب به دو صورت تازه و خشک به تهران ارسال می شود که علاقمندی مردم تهران به عناب تر بسیار زیاد می باشد.

قیمت عناب تازه در تهران نسبت به قیمت آن در بیرجند بسیار زیاد می باشد به طوری که خرید و فروش این محصول در تهران برای بسیاری از افراد اشتغال ایجاد کرده است. در سال گذشته قیمت هر کیلو عناب تر در تهران بیش از ۳۰ هزار تومان بود که برای سال جاری نیز همین حدود پیش بینی می شود.عناب تازه

مرکز فروش عناب تازه در تهران

در تهران برای خرید هر محصولی می بایست به بازار های این شهر مراجعه کرد اما برای خرید عناب به صورت تازه کافی است به اطراف خیابان ها دقت کنید؛ خواهید دید کاسبان زیادی در کنار جاده ها مشغول به فروش عناب تر می باشند.

علاوه بر این محل ها با مراجعه به میوه فروشی ها و همچنین میادین تره بار در تابستان می توان عناب تازه بیرجند را خریداری نمود.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
اسماعیل وحدتی زاده
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09157214655
کانال تلگرام: armisnuts@
اینستاگرام: armisnuts
پست الکترونیکی: armisnuts@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت عمده عناب تازه

قیمت عمده عناب تازه در بازار بیرجند

قیمت عمده عناب تازه در بازار بیرجند بر اساس کیفیتی که این محصول دارد متغیر …

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید