آراد برندینگ
خانه / عناب / مرکز فروش عناب در مشهد

مرکز فروش عناب در مشهد

مرکز فروش عناب در مشهد محل مناسبی برای خرید عناب می باشد. فروش عناب در مشهد با توجه به زیارتی بودن این شهر بسیار پر رونق مکی باشد از طرفی قیمت عناب در این شهر به مراتب کمتر از شهر هایی چون تهران و اصفهان می باشد.
در این مقاله به صورت اختصاصی به مراکز فروش عناب در مشهد می پردازیم لذا با ما همراه باشید.مرکز فروش عناب در مشهد

مراکز فروش عناب در کشور

عناب یک محصول کشاورزی استراتژیک در کشور می باشد که بیش از ۹۸ درصد از این محصول در خراسان جنوبی کشت می شود. با توجه به این که سالانه بیش از از چندین هزار تن عناب از باغات خراسان برداشت می شود برای پخش و فروش عناب در کشور لازم است تا نمایندگی ها و مراکز فروش عناب در نقاط مختلف کشور تاسیس شود.
از این رو در سالیان گذشته نمایندگی ها و مراکز زیادی برای فروش عناب در کشور به وجود آمده است.

بیشترین مراکز فروش عناب در شهر های بیرجند، مشهد و تهران می باشد. خرید عناب از این مراکز مزایای زیادی دارد از جمله:

  1. قیمت پایین تر نسبت به سایر مکان های فروش عناب
  2. کیفیت بالای عناب در این مراکز
  3. عدم تقلب در محصول فروخته شده
  4. دسترسی پذیری راحت و همیشگی
  5. و…مرکز فروش عناب در مشهد

مشهد، بازار اصلی فروش عناب در کشور

اگر چه خراسان جنوبی و بیرجند قطب تولید عناب در کشور هستند اما شهر مشهد به دلیل شرایط توریستی ای که دارد بازار اصلی فروش عناب در کشور به حساب می آید و سالانه صدها تن عناب در این شهر به فروش می رسد. اکثر شرکت های عرضه کننده عناب در کشور یک نمایندگی در مشهد دارند تا از این طریق راحت تر با مشتریان خود در ارتباط باشند.

مرکز فروش عناب در مشهد بازار مصلی به حساب می آید که عناب در این بازار به صورت عمده و جزئی به فروش می رسد. با سفر به مشهد و حضور در بازار های مختلف آن به راحتی خواهید توانست عناب مورد نظر خود را خریداری کنید.مرکز فروش عناب در مشهد

قیمت عناب در بازار مشهد

خرید عناب از بازار مشهد هم به صورت عمده و هم به صورت جزئی امکان پذیر می باشد. یکی از اصلی ترین عوامل در تعیین قیمت عناب میزان خرید آن می باشد؛ چرا که هر چقدر حجم خرید عناب بیشتر شود یعنی به صورت عمده خرید انجام شود قیمت هر کیلو عناب کمتر از قیمت آن در خرید جزئی عناب می باشد.

دیگر پارامتر مهم کیفیت عناب می باشد. در بازار مشهد عناب با کیفیت های متفاوتی عرضه می شود و قیمت آن بر اساس کیفیت عناب دسته بندی می شود. عمدتا قیمت هر کیلو عناب در بازار مشهد بیش تر از قیمت آن در بازار بیرجند می باشد چرا که میزان تقاضا عناب در بازار مشهد به مراتب بیشتر از شهر های خراسان جنوبی می باشد.

لذا چنانچه قصد خرید عمده عناب را دارید توصیه می شود با خرید عناب از بیرجند از قیمت پایین تری برخوردار شوید.مرکز فروش عناب در مشهد

مرکز فروش عناب در مشهد

مرکز فروش عناب در مشهد ، انواع عناب را در کیفیت های مختلف و با کمترین قیمت به صورت اینترنتی و حضوری به فروش می رساند. در مرکز فروش عناب در مشهد می توان به صورت حضوری مراجعه کرد و عناب را در کیفیت و قیمت دلخواه خود خریداری کرد.

همانطور که گفته شد مشهد به نوعی بازار اصلی فروش عناب در کشور به حساب می آید از این رو اکثر شرکت های معتبر در این شهر نمایندگی و یا دفتر فروش دارند.مرکز فروش عناب در مشهد

فروش عناب صادراتی در مشهد

عناب هایی که برای صادرات به خارج از کشور مورد استفاده قرار می گیرد اکثرا از درجه کیفی بالایی نسبت به عناب های دیگر برخوردار هستند.

بیشترین صادرات عناب به کشور های ترکیه، هند، چین و کره جنوبی انجام می شود که در سال های گذشته رونق بالایی گرفته است. عناب های صادراتی ایران در مقایسه با عناب های تولید شده در چین از اندازه کوچکتر ولی طعم شیرین تری برخوردار هستند.

قیمت عناب اعلای صادراتی به بیش از ۶۰ هزار تومان می رسد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
اسماعیل وحدتی زاده
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09157214655
کانال تلگرام: armisnuts@
اینستاگرام: armisnuts
پست الکترونیکی: armisnuts@gmail.com

مطلب پیشنهادی

تولید کنندگان عناب

لیست تولید کنندگان عناب صادراتی ایران

لیست تولید کنندگان عناب صادراتی ایران به ما کمک می‌کند تا بتوانیم به راحتی با …

Call Now Buttonتماس بگیرید