آراد برندینگ
خانه / عناب / صادرات عناب | قیمت هر یک تن آن

صادرات عناب | قیمت هر یک تن آن

صادرات عناب بیرجند به کدام کشورها انجام می شود؟ تفاوت قیمت عناب صادراتی با دیگر عناب ها چیست؟ قیمت عناب صادراتی چه قدر است؟
این ها سوالاتی است که در این مقاله قصد داریم به آن ها بپردازیم پس تا پایان با ما همراه باشید.صادرات عنابصادرات عناب ایرانی (Iranian jujube exports) به کشورهای مختلف رونق دارد و قیمت هر یک تن آن بسته به نوع و کیفیت آن متفاوت است. و شما می توانید این محصول را در تمام شهرهای کشور عزیزمان ایران با کیفیت های متنوع تهیه کنید. در مورد صادرات عناب ها می توان به صادرات به اروپا، کشورهای همسایه و کشور های آسیای شرقی اشاره کرد.
صادرات عناب

عناب دارای خواص مختلفی است از جمله این که می‌تواند باعث تصفیه خون شود و همین باعث می شود که بدن در مقابل بیماری هایی مانند سرطان و غیره مقاوم باشد علاوه بر این عناب کاهش دهنده فشار خون است و سیستم گوارش بدن را تنظیم می کند لذا از قدیم الایام از جمله گیاهان دارویی بوده که مورد استفاده قرار می گرفته است.

استان خراسان جنوبی (southern Khorasan) پرچم تولید عناب در کشور عزیزمان ایران را در اختیار دارد و بر بلندای قله تولید عناب قرار گرفته است. باغداران این استان مقدار زیادی از عناب را هر سال به بازار ارائه می کنند. شما می توانید در بازار های شهرهای مختلف آن ها را تهیه کنید.

صادرات عناب | قیمت هر یک تن آن

صادرات عناب بیرجندی (Export of jujube Birjandi)

صادرات عناب بیرجندی به کشورهای مختلف جهان صورت می گیرد. خواص فراوان این محصول باعث شده است که طرفداران بسیار زیادی در سراسر دنیا داشته باشد.

استان خراسان جنوبی قطب تهیه و تولید عناب ایرانی است و شهر بیرجند در این استان بزرگترین تولید کننده عناب در سراسر کشور به حساب می آید تا جایی که اقتصاد خیلی از خانواده ها و هموطنانی که در این شهر زیبا زندگی می کنند به مقدار زیادی به باغهای عناب آنها بستگی دارد.

در ابتدای سال ۹۶ قریب به ۳۴ تن عناب تازه از کشور صادر شد که ارزشی بالغ بر ۱۹۳۳۰۴ دلار داشت.
در جدول زیر آمار دقیق تر این صادرات آمده است.
صادرات عناب

یک مشکل و معضل اساسی در حوزه کشاورزی در کشور عزیزمان ایران این است که متاسفانه ما در بحث بسته بندی محصولات کشاورزی خودمان بسیار ضعیف عمل می کنیم و این باعث می شود که در بازارهای جهانی صدمه بخوریم لذا اگر بتوانیم با برنامه ریزی های درست در حوزه بسته بندی انواع مختلف محصولات کشاورزی از جمله عناب قدم بهتری برداریم قطعاً نتایج بهتری را کسب خواهیم کرد.

 

صادرات عناب درشت به اروپا

صادرات عناب درشت به اروپاصادرات عناب درشت به اروپا، کشورهای همسایه و حتی کشورهای آسیای شرقی نیز صورت می‌گیرد و عناب فوق العاده ایرانی با کیفیت بالای خود توانسته نظر مشتریان زیادی را در سراسر جهان به خود جلب کند.

همان طور که گفته شد کشورهای همسایه از جمله خواهان انواع مختلف عناب ایرانی به حساب می آیند. عناب ازجمله مواردی است که در صادرات به عراق، ترکیه کشورهای حوزه دریای عمان و خلیج همیشه فارس و غیره به چشم می‌ خورد.

علاوه بر این عناب ایرانی را می توانید در بازارهای اروپایی و همچنین حتی در کشورهای شرقی قاره کهن مثل ژاپن پیدا کنید.

تفاوت قیمت عناب صادراتی با دیگر عناب ها

تفاوت قیمت عناب صادراتی به دیگر عناب هاتفاوت قیمت عناب صادراتی به دیگر عناب ها بسته به پارامتر های مختلفی از جمله کیفیت آن ها می باشد. معمولاً عناب هایی که به کشور های مختلف صادر می شود دارای دانه های درشت هستند.

پارامترهای مختلفی در تفاوت قیمت عناب صادراتی ایرانی وجود دارد همانطور که گفته شد کیفیت آن یکی از مهم‌ترین موضوعات است علاوه بر کیفیت، عناب های صادراتی ایرانی به صورت کیلویی به مشتریان در اروپا عرضه می شود و خرید عناب با حجم بالاتر می تواند برای مشتریان قیمت کمتری را به همراه داشته باشد.

نکته‌ای که بازهم باید در اینجا به آن اشاره کنیم این است که ارائه عناب ها با بسته بندی های مختلف و بروز قطعاً در فروش این محصول با قیمت بهتر و میزان سود بیشتر برای کشورمان همراه خواهد بود که امیدواریم دست اندرکاران برای این موضوع چاره‌ای بیاندیشند.

کیفیت عناب های صادراتی

کیفیت عناب های صادراتیکیفیت عناب های صادراتی ایرانی در بازارهای مختلف جهان همیشه زبان‌ زد جهانیان بوده است. عناب هایی که به کشورهای مختلف جهان صادر می شود نسبت به عناب هایی که در کشور وجود دارد به نسبت دانه های بزرگتری دارند و عناب های صادراتی و عناب های درجه یک به حساب می آید.

کیفیت عناب صادراتی ایرانی بالاست. عناب های صادراتی ایران به دلیل داشتن دانه های درشت و سالم، همچنین کیفیت بالا یک دست بودن و مرغوبیت بسیار خوب، به همراه شفافیت رنگ عناب ها و طعم و مزه بسیار شیرین و مطلوب آنها و اینکه از هر گونه آفت و مشکلات و مضرات شیمیایی عاری هستند نظر خیلی از اشخاص در سراسر جهان را به خود جلب کنند.صادرات عناب

چنانچه قصد صادرات عناب را دارید با مجموعه ما در ارتباط باشید تا بتوانید با کمترین قیمت ممکن بهترین کیفیت عناب را دریافت کنید چرا که ما خود کشاورز و تولید کننده عناب هستیم و قصد داریم واسطه ها را از میان برداریم تا از این طریق قیمت تمام شده عناب را در تمام نقاط ایران به کمترین مقدار خود برسانیم تا اینگونه قدمی هر چند کوچک در پی احقاق حق خود برداشته باشیم.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
اسماعیل وحدتی زاده
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09157214655
کانال تلگرام: armisnuts@
اینستاگرام: armisnuts
پست الکترونیکی: armisnuts@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش عناب مشهد

مرکز فروش عمده عناب در مشهد

مرکز فروش عمده عناب در مشهد بهترین محل در این شهر برای ثبت سفارش عمده …

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید